WSPÓŁPRACA

Co zyskujesz, nawiązując z nami współpracę?

Kompleksową obsługę i opiekę ekspertów

Produkty spełniające najwyższe standardy

Obsługę logistyczną

Wsparcie markeingowe realizowane poprzez packvertising

Dostęp do wartościowej wiedzy

Doskonałe warunki  handlowe

Co nas wyróżnia? 

EKOLOGIA. EKONOMIA. BEZPIECZEŃSTWO.

Ekologia

Wszystkie nasze działania od początku tworzenia produktu, aż po jego ostateczną fazę, wykonywane są z największą dbałością o środowisko. Pudełka tekturowe z naszej oferty to ekologiczne produkty przyszłości, które z powodzeniem i coraz większą dynamiką wypierają szkodliwe, plastikowe opakowania. Kartony TEK-PAK powstają z tektury falistej produkowanej z odnawialnych surowców oraz z włókien pozyskiwanych głównie z recyklingu. Stosowane w procesie drukowania farby wytwarzane są na bazie wody i są biodegradowalne. Wszelkie odpady powstające w procesie produkcyjnym trafiają do dalszego przetwarzania i podlegają recyklingowi. Ekologia jest dla nas bardzo ważna!

Ekonomia

Wieloletnie, systematyczne inwestycje w nowoczesny park maszynowy gwarantują niezależną działalność w oparciu o własne moce przerobowe. Dzięki temu unikamy konieczności korzystania z usług podwykonawców, a w konsekwencji wyższej ceny oferowanych opakowań i kartonów tekturowych. Oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów jest dla nas niekwestionowanym priorytetem.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy podwójne bezpieczeństwo! Z jednej strony nasze opakowania i kartony tekturowe zapewniają bezpieczeństwo transportu innych towarów, z drugiej to my dbamy o bezpieczeństwo dostarczenia naszych produktów do Klienta. Dysponujemy własną flotą samochodów ciężarowych, co pozwala nam sprawnie organizować bezpieczny transport kartonów. Z nami naprawdę możesz poczuć się bezpiecznie!

Skontaktuj się z nami

PRODUCENT OPAKOWAŃ TEKTUROWYCH TEK-PAK
KONTAKT

Lokalizacja

ul. Zbylitowskich 157,
33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Telefon

(14) 621 00 30