Prawdziwa sztuka tkwi w prostocie. Za stworzeniem opakowania z tektury kryje się wiele złożonych procesów, które jako producent TEK-PAK bierzemy pod swoją opiekę, dostarczając Klientowi gotowy produkt pod same drzwi. Kompleksowa działalność firmy obejmuje czynności, począwszy od wykonania projektu, stworzenia prototypów, przez przygotowanie odpowiednich plików i maszyn, aż po właściwą produkcję, pakowanie i bezpieczny transport do Klienta. Natomiast Ty - nasz Klient - nie musisz o nic się martwić, ponieważ: ROBIMY DOBRE PUDEŁKA! 

Kompleksowa obsługa 
i opieka ekspertów 

W TEK-PAK poczujesz się zaopiekowany od samego poczatku współpracy, aż po jej zakończenie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą. 

Wsparcie marketingowe realizowane poprzez packvertising

Subtelna reklama, to najlepsza reklama obecnych czasów. Wyróżnij się na tle konkurencji i bądź o dwa kroki do przodu! Już samo stosowanie ekoligicznych opakowań jest promocją firmy, a co dopiero odpowiedni nadruk!

Produkty spełniające najwyższe standardy

Produkty TEK-PAK posiadają odpowiednie certyfikaty i są wytwarzane z dbałością o każdy detal. Opakowania tekturowe to opakowania przyszłości, które są przyjazne środowisku.

Dostęp do wartościowej wiedzy

TEK-PAK to nie tylko wysokiej jakości opakowania tekturowe, ale także zastrzyk wartościowej, darmowej wiedzy. Śledź nasze działania w Social Mediach oraz na blogu z poradami, aby być na bieżąco!

Obsługa logistyczna

W TEK-PAK posiadamy swoją flotę samochodów, abyś nie musiał martwić się organizowaniem transportu! Przywieziemy Twoje pudełka tekturowe pod same drzwi.

Doskonałe warunki handlowe

Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa! Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i pomysły. Odezwij się, a na pewno znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

OUR OFFER

You buy directly from the manufacturer!

Opakowania Klapowe Tek-PAK Kartony Tarnów, Pudełka Nowy Sącz, Opkowania Rzeszów

FLAP PACKAGING

Opakowania Fasonowe Tek-PAK Kartony Tarnów, Pudełka Rzeszów, Opakowania Nowy Sącz

FOLDING PACKAGING

Opakowania E-commerce TEK-PAK Kartony Nowy Sącz, Pudełka Tarnów, Opakowania Rzeszów

E-COMMERCE PACKAGING

Opakowania gotowe na półkę SRP od TEK-PAK

SHELF-READY PACKAGING (SRP)

Opakowania kaszerowane Tarnów

LAMINATED PACKAGING

Tektura falista TEK-PAK kartony, pudelka, opakowania z tektury

FILLERS AND PROTECTIONS

Tektura falista TEK-PAK kartony Tarnów

CORRUGATED CARDBOARD

Contact us

TEK-PAK – MANUFACTURER OF CARDBOARD PACKAGING
CONTACT

Location

ul. Zbylitowskich 157, 33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Phone number

(14) 621 00 30