WYPEŁNIACZE I ZABEZPIECZENIA

Rodzaje wypełniaczy i zabezpieczeń TEK-PAK

Producent opakowań tekturowych tek-pak

Wypełniacze i zabezpieczenia są istotnym elementem wspomagającym opakowania tekturowe w spełnianiu funkcji bezpieczeństwa w transporcie. Elementy te służą przede wszystkim zabezpieczeniu produktu w pudełku, zapobiegając jego uszkodzeniu w trakcie przemieszczania.   


Bogata oferta produktowa TEK-PAK oferuje wysokiej jakości obwoluty, przekładki oraz kratownice. Ponadto uzupełnienie oferty stanowią wkładki zabezpieczające, wkładki stabilizujące produkt w opakowaniu, otwornice oraz wszelkie zabezpieczenia tekturowe.

Cechy wyróżniające wypełniacze  i zabezpieczenia TEK-PAK 

Swoboda
w kreacji
produktu

Szeroki wybór standardowych rozwiązań

Ekologiczny zamiennik plastikowych wypełniaczy

Bezpieczeństwo 
w transporcie

Możliwość opracowania własnych pomysłów 

Wysokiej jakości
nadruki

Wypełniacze i zabezpieczenia TEK-PAK

EKOLOGICZNE WYPEŁNIACZE TARNÓW, NOWY SĄCZ, RZESZÓW

Wypełniacze i zabezpieczenia TEK-PAK produkowane są z tektur 3- i 5-warstwowych w pełnej gamie gramatur. Na każdym z tych elementach istnieje możliwość wykonania wysokiej jakości nadruków. Twój pomysł wydaje Ci się szalony i nierealny? Skontaktuj się z nami i wspólnie stworzymy produkt, który zaskoczy Twoich Klientów!

ZOBACZ REALIZACJE WYPEŁNIACZY I ZABEZPIECZEŃ TEK-PAK

GALERIA TEK-PAK

Producent opakowań tekturowych TEK-PAK

Ekologia. Ekonomia. Bezpieczeństwo.

DARMOWA WYCENA

Zastosowanie wypełniaczy  i zabezpieczeń

DO CZEGO POTRZEBNE SĄ WYPEŁNIACZE I ZABEZPIECZNIA?

Zasadniczym przeznaczeniem wszelkiego rodzaju wypełniaczy jest zabezpieczenie produktu w trakcie transportu. Dzięki idealnie skrojonym i dopasowanym elementom, nawet artykuły ze szkła, czy aluminium są doskonale chronione przed rozbiciem lub uszkodzeniem. Mimo wszelkich drgań, podskoków i upadków, które mogą nastąpić w trakcie transportu, Twój produkt wewnątrz opakowania tekturowego pozostaje bez ruchu.  


Odpowiednio dobrane wypełniacze i zabezpieczenia stanowią swego rodzaju amortyzator.  Dodatkowo coraz częściej Klienci decydują się na wzbogacenie wypełniaczy i zabezpieczeń opakowań tekturowych nadrukiem reklamowym. Elementy te stanowią dodatkowe miejsce na Twoją reklamę, która swoją nienachalnością korzystnie wpłynie na relacje z Klientem.

Skontaktuj się z nami

PRODUCENT EKOLOGICZNYCH WYPEŁNIACZY TEK-PAK
KONTAKT

Lokalizacja

ul. Zbylitowskich 157,
33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Telefon

(14) 621 00 30