DLACZEGO MY?

ponieważ.... Robimy dobre pudełka!

Prawdziwa sztuka tkwi w prostocie. Za stworzeniem opakowania z tektury kryje się wiele złożonych procesów, które jako producent TEK-PAK bierzemy pod swoją opiekę, dostarczając Klientowi gotowy produkt pod same drzwi. Kompleksowa działalność firmy obejmuje czynności, począwszy od wykonania projektu, stworzenia prototypów, przez przygotowanie odpowiednich plików i maszyn, aż po właściwą produkcję, pakowanie i bezpieczny transport do Klienta. Natomiast Ty - nasz Klient - nie musisz o nic się martwić, ponieważ: robimy dobre pudełka! 

30 lat rodzinnego doświadczenia

Marka Tek-Pak to niemal 30 lat rodzinnego doświadczenia w produkcji ekologicznych opakowań z tektury falistej. Kluczowym produktem przedsiębiorstwa są opakowania klapowe oraz fasonowe. Firma gwarantuje możliwość wykonania wysokiej jakości nadruków fleksograficznych w pełnym zakresie barw CMYK. Uzupełnienie oferty stanowią opakowania kaszerowane, przekładki tekturowe oraz wyposażenie opakowań, tj. wkładki, kratownice, wypełniacze, czy obwoluty. 

Szerokie grono Klientów

Opakowania oraz kartony tekturowe Tek-Pak znajdują swoich odbiorców szczególnie na rynku małopolskim i podkarpackim, ale także w całej Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Z szerokiej oferty produktowej firmy korzystają wiodące sieci handlowe, takie jak IKEA, Jeronimo Martins, czy Lidl. Portfolio ponad 300 stałych Klientów, które nieustannie rośnie, jest dowodem na indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zamówienia. 

Zastrzyk wartościowej wiedzy

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Zbylitowska Góra nieopodal Tarnowa. Od początku działalności aż po dzisiaj firma Tek-Pak dostarcza solidne kartony, tworząc rozpoznawalną markę na rynku opakowań tekturowych. Działalność prowadzona od pokoleń przez jedną rodzinę sprawia, że firma oferuje nie tylko doskonały produkt, ale także ogromną ilość wartościowej wiedzy.

Wykwalifikowani i doświadczeni eksperci

Marka Tek-Pak to przede wszystkim pracownicy, co ważne, pracownicy nieprzypadkowi. Tworzymy grupę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy dbają o prawidłowe funkcjonowanie każdego obszaru działalności firmy. Jesteśmy jedną drużyną, która z wielkim zaangażowaniem, wieloletnim doświadczeniem i umiejętnością współpracy dba o bezpieczeństwo przewożonych i dostarczanych produktów dla milionów ludzi.  Wielu z nas z satysfakcją współtworzy markę Tek-Pak już od przeszło 20 lat. Regularne podnoszenie kwalifikacji i pogłębianie wiedzy poprzez udział w branżowych kursach i szkoleniach pomaga nam zachować najwyższy poziom oferowanych przez firmę Tek-Pak produktów i usług.

Nowoczesny park maszynowy

TEK-PAK to także zakład produkcyjny o blisko 4 tys. m2 doskonale zorganizowanej przestrzeni wyposażonej w wysokiej klasy maszyny do przetwórstwa papierniczego. Dysponujemy również trzema magazynami z klarownym podziałem na magazyn surowców i magazyn produktów gotowych. Produkujemy głównie na tereny: kartony Tarnów, kartony Nowy Sącz, kartony Stalowa Wola, kartony Rzeszów.
 
  MASZYNY, którymi dysponujemy: 
-ploter laserowy CNC,
-dwa automaty sztancujące Bobst, 
-casemaker Bendazzoli, 
-dwie linie drukująco-wycinające, 
-składarko-sklejarka do klejenia liniowego, 
-składarko-sklejarka do klejenia na gorąco, 
-składarko-sklejarka wielopunktowa Bobst, 
-dwa półautomaty sztancujące.

Skontaktuj się z nami

PRODUCENT OPAKOWAŃ TEKTUROWYCH TEK-PAK
KONTAKT

Lokalizacja

ul. Zbylitowskich 157,
33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Telefon

(14) 621 00 30