Opakowania e-commerce

Co to jest opakowanie e-commerce?

PRoducent opakowań tekturowych tek-pak

Opakowania e-commerce to wszelkiego rodzaju pudełka przeznaczone do celów wysyłkowych. Ich najważniejsza cecha to prosty i szybki system pakowania produktów. Jest to istotne nie tylko ze strony właścicieli sklepów online, ale także z punktu widzenia Klienta.  


 Kategoria opisywanych opakowań obejmuje zarówno kartony klapowe, jak i pudełka fasonowe. Najczęstsze zastosowanie w branży e-commerce znajdują Fefco 427 (kartony fasonowe), Fefco 201 (kartony klapowe) oraz Fefco 700-714 (kartony z dnem automatycznym). Pudełka dedykowane branży e-commerce to także opakowania z tasiemkami, czyli Fefco 885-887.  


 Warto wspomnieć także o kopertach tekturowych przeznaczonych do niewielkich produktów, czy opakowaniach na książki. Istotna rolę odgrywają coraz bardziej popularne opakowania do paczkomatów, których gabaryty są ściśle związane z rozmiarem skrytek i determinują cenę kosztów wysyłki.

Cechy wyróżniające opakowania e-commerce TEK-PAK

Szeroki wybór gotowych wykrojników

Tasiemka zrywająca ułatwiająca rozpakowanie 

Bezpieczeństwo
w transporcie

Tasiemka zaklejająca ułatwiająca pakowanie 

Możliwość dowolnej personalizacji opakowania

Ekologiczne
rozwiązania

Opakowania e-commerce TEK-PAK

KARTONY TARNÓW, NOWY SĄCZ, RZESZÓW

Odpowiednia budowa i zastosowane funkcjonalności opakowań e-commerce firmy TEK-PAK w znaczącym stopniu ułatwiają szybką wysyłkę masowej ilości produktów. Prosta zaleta w postaci umieszczenia na klapie paska z klejem, pozwala nie tylko uniknąć dodatkowych kilogramów taśmy klejącej, ale także sprawia, że paczka może być spakowana dosłownie w kilka sekund. 


Natomiast jeśli jesteś niezadowolonym Klientem, zastosowanie tasiemki zaklejającej wbudowanej w opakowanie w znaczącym stopniu ułatwi Ci zwrot produktu bez konieczności wykorzystania kolejnego pudełka. Dzięki przemyślanym i proekologicznym rozwiązaniom, jeden karton może być użyty wielokrotnie. 

ZOBACZ REALIZACJE OPAKOWAŃ E-COMMERCE OD TEK-PAK

GALERIA TEK-PAK

Producent opakowań tekturowych TEK-PAK

Ekologia. Ekonomia. Bezpieczeństwo.

DARMOWA WYCENA

Zastosowanie opakowań e-commerce

DO CZEGO POTRZEBNE SĄ OPAKOWANIA E-CoMMERCE?

Opakowania e-commerce znajdują zastosowanie w prężnie rozwijającej się branży handlu internetowego. Optymalizacja procesu pakowania paczek, to kluczowy aspekt w obniżeniu kosztów wysyłki.   Z różnorodnych funkcjonalności ułatwiających szybkie pakowanie produktów korzystają zarówno małe, jak i duże firmy specjalizujące się w sprzedaży online. Niezwykle istotne jest dopasowanie rozmiarów pudełek nie tylko pod odpowiednie produkty, ale także do gabarytów skrzynek w paczkomatach. W dużej mierze to właśnie rozmiar pudełka definiuje ostateczną cenę kosztów wysyłki. Im lepiej dopasowane pudełko, tym więcej oszczędności.

Skontaktuj się z nami

PRODUCENT OPAKOWAŃ E-COMMERCE TEK-PAK
KONTAKT

Lokalizacja

ul. Zbylitowskich 157,
33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Telefon

(14) 621 00 30