OPAKOWANIA KASZEROWANE

Co to jest opakowanie kaszerowane?

PRODUCENT OPAKOWAŃ TEKTUROWYCH TEK-PAK

Opakowanie kaszerowane to opakowanie tekturowe wzbogacone specjalną warstwą papieru, która umożliwia wykonanie nadruku o wysokiej trwałości. Dodatkowa warstwa pozwala na produkcję kartonów wyposażonych w spersonalizowane nadruki o dowolnym wymiarze i designie. W pierwszej kolejności docelowy projekt graficzny jest nadrukowany metodą offsetową na papier, a następnie gotowy element naklejany jest na tekturę. W kolejnym etapie całość poddawana jest dalszej obróbce, dokładnie jak w przypadku produkcji standardowych opakowań.   


Dodatkowo pudełko kaszerowane może być wzbogacone folią w procesie laminowania. Zabieg ten niesie ze sobą cały szereg korzyści. Po pierwsze znacząco podnosi walory estetyczny całości opakowania. Po drugie zwiększa jakość nadruku i wydłuża jego trwałość. Koniec końców zapobiega pęknięciom przy składaniu kartonu. W związku z tym reklama umieszczona na pudełku kaszerowanym jest zdecydowanie trwalsza i nie ma możliwości oddzielenia jej od pudełka. Długowieczny nadruk z logo Twojej firmy? Proszę bardzo! Zbuduj widoczność swojej marki z firmą TEK-PAK.

Cechy wyróżniające opakowania kaszerowane TEK-PAK 

Nadruk  na lata 

Dowolne  wymiary i motywy

Trwała i solidna reklama

Budowanie  wizerunku marki

Subtelna reklama poprzez packvertising

Wysokie walory  estetyczne

Opakowania kaszerowane TEK-PAK

kartony tarnów, rzeszów, nowy sącz

Jako producent opakowań tekturowych z wieloletnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że niektóre produkty wymagają szczególnie estetycznych opakowań. Kartony kaszerowane TEK-PAK, które oferujemy, wyróżniają się wysokimi walorami dekoracyjnymi, dużą trwałością i możliwością wielokrotnego użytku. Co niezwykle istotne, można wykonać na nich wysokiej jakości, szczegółowy nadruk offsetowy, stanowiący trwałą i subtelną reklamę Twojej firmy.   


Jedną z kluczowych zalet pudełek kaszerowanych TEK-PAK są ich właściwości ekologiczne, które pozwalają na ich całkowity recykling. Ponadto oferujemy możliwość dodatkowego uszlachetnienia w formie foliowania lub lakierowania (z wykorzystaniem bezpiecznych metod).

ZOBACZ REALIZACJE OPAKOWAŃ KASZEROWANYCH TEK-PAK

GALERIA TEK-PAK

Producent opakowań tekturowych TEK-PAK

Ekologia. Ekonomia. Bezpieczeństwo.

DARMOWA WYCENA

Zastosowanie opakowań kaszerowanych

DO CZEGO POTRZEBNE SĄ OPAKOWANIA KASZEROWANE?

Estetyczne pudełka kaszerowane sprawdzą się przede wszystkim podczas pakowania i przygotowywania do wysyłki różnego rodzaju ozdób, biżuterii, ale także kosmetyków czy żywności. Kartony te dostępne są w różnych wielkościach, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może znaleźć odpowiedni produkt dla swojej branży. Ich uniwersalna konstrukcja pozwala na zadrukowanie każdego opakowania w dowolnym rozmiarze. 


 Pudełka z nadrukiem przedstawiającym logotyp firmy, krótką sentencję czy dane kontaktowe, to idealny sposób na dotarcie do szerszego grona klientów i wzmacnianie świadomości Twojej marki.  Dodatkowa warstwa uszlachetniająca w pudełkach kaszerowanych, poza swoimi estetycznymi właściwościami, zwiększa także trwałość i solidność opakowania. Dzięki temu Klienci z chęcią wykorzystują pudełka ponownie, poddając je upcyklingowi, czyli nadając drugie życie. Natomiast reklama Twojej firmy jest nadal widoczna!

Skontaktuj się z nami

PRODUCENT OPAKOWAŃ FASONOWYCH TEK-PAK
KONTAKT

Lokalizacja

ul. Zbylitowskich 157,
33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Telefon

(14) 621 00 30