OPAKOWANIA GOTOWE NA PÓŁKĘ SRP

Co to jest opakowanie gotowe na półkę SRP?

PRODUCENT OPAKOWAŃ TEKTUROWYCH TEK-PAK

Opakowanie gotowe na półkę to opakowanie zbiorcze typu display przeznaczone do prezentowania produktów bezpośrednio na półce sklepowej. Pudełka te znane są także pod angielską nazwą Shelf Ready Packaging, od której powstał często używany w branży skrót SRP. Rzadziej spotykanym, ale także stosowanym skrótem jest RRP (retail ready packaging), czyli opakowania gotowe do sprzedaży detalicznej. Górna część opakowania SRP jest zabezpieczona do transportu, a następnie może zostać z łatwością usunięta w celu prezentacji produktu.  


 Ogromną zaletą tego typu kartonów jest ich dwuczłonowa konstrukcja. Pudełka te doskonale sprawdzają się w bezpiecznym transporcie. Natomiast po spełnieniu funkcji przewozowej, mogą zostać niezwłocznie wystawione na sklepową półkę, eksponując produkty. W zależności od konstrukcji danego kartonu wieko może być usunięte w sklepie lub - w przypadku opakowań z perforacją - oderwane wzdłuż przerywanej linii. W pudełku zostaje wówczas display, który ułatwia nam identyfikację produktu, jego reklamę i ekspozycję.

Cechy wyróżniające opakowania gotowe na półkę SRP od TEK-PAK 

 Estetyczna funkcja ekspozycyjna

Różnorodność
nadruków

Szybka identyfikacja produktów

Gotowa reklama  na sklepową półkę

Szeroki wybór 
rozmiarów

Bezpieczeństwo  w transporcie

Opakowania gotowe na półkę SRP od TEK-PAK

KARTONY TARNÓW, NOWY SĄCZ, RZESZÓW

Kluczową zaletą opakowań na półkę firmy TEK-PAK jest możliwość dopasowania produktu pod nawet najbardziej wymagające oczekiwania Klienta. Różnorodność wymiarów, nadruków i form umożliwia stworzenie produktu o wysokiej funkcji reklamowej, ekspozycyjnej i transportowej.   

ZOBACZ REALIZACJE OPAKOWAŃ FASONOWYCH TEK-PAK

GALERIA TEK-PAK

Producent opakowań tekturowych TEK-PAK

Ekologia. Ekonomia. Bezpieczeństwo.

Darmowa wycena

Zastosowanie opakowań gotowych na półkę SRP

DO CZEGO POTRZEBNE SĄ OPAKOWANIA SRP?

Opakowania gotowe na półkę SRP stosuje się w sklepach wielu branż, np. spożywczej, kosmetycznej lub narzędziowej. Najczęściej znajdują się w nich zbiorczo zapakowane produkty małej lub średniej wielkości. Pudełka SRP zapewniają ekspozycję przedmiotów bez konieczności opróżniania kartonu i przekładania produktów na półkę. Są one dużą korzyścią dla biznesu, pracowników, a nawet samych Klientów.  


 Z jednej strony skutecznie usprawniają pracę, z drugiej zaś stanowią samoistną reklamę, dodatkowo ułatwiającą odszukanie i identyfikację pożądanego produktu przez Klientów. Ponadto, warto pamiętać, że zanim pojawią się na sklepowej półce, pełnią także funkcję bezpiecznego transportu!

Skontaktuj się z nami

PRODUCENT opakowań gotowych na półkę srp tek-pak
KONTAKT

Lokalizacja

ul. Zbylitowskich 157,
33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Telefon

(14) 621 00 30