OPAKOWANIA KLAPOWE

Co to jest opakowanie klapowe?

PRODUCENT OPAKOWAŃ TEKTUROWYCH TEK-PAk

Karton klapowy to ekologiczne opakowanie wielokrotnego użytku. Jest jednym z najbardziej popularnych i uniwersalnych pudełek do pakowania wszelkich produktów. Znany także pod nazwą RSC (regular slotted container), American Box czy Fefco 0201. Jego wszechstronność, funkcjonalność i niska cena sprawia, że jest najchętniej wybieranym typem opakowań tekturowych przez Klientów.   


 Karton klapowy ma bardzo prostą konstrukcję, która ułatwia jego składanie, przechowywanie oraz transport. Jak sama nazwa wskazuje pudełko klapowe zamyka się poprzez złożenie tekturowych skrzydeł, tzw. klap. Prosta budowa tego rodzaju opakowań umożliwia produkcję w niemal nieograniczonej gamie rozmiarów.

Cechy wyróżniające opakowania klapowe TEK-PAK 

Personalizacja
opakowań

Brak konieczności
wykonania wykrojników

Łatwość
składania

Szeroki zakres rozmiarów   na życzenie Klienta

Niska cena w stosunku 
do wysokiej jakości

Opakowanie paletowe
i wielkogabarytowe

Opakowania klapowe TEK-PAK

KARTONY TARNÓW, NOWY SĄCZ, RZESZÓW

Jako producenci opakowań tekturowych oferujemy pudełka klapowe w typowych (znormalizowanych) rozmiarach, a także niestandardowych wielkościach. W swojej ofercie posiadamy opakowania klapowe wielkogabarytowe oraz kartony klapowe paletowe. Dzięki zastosowaniu 5-7 warstw tektury o wysokiej gramaturze gwarantują one bardzo dużą wytrzymałość na rozerwania. Ponadto na życzenie Klienta stosujemy tektury z papierem typu kraftliner, który cechuje się większą odpornością na wilgoć, niż zwykła tektura typu testliner.    


Dodatkowo naszą ofertę wzbogacają kartony klapowe z regulowaną wysokością. Wymiar takiego opakowania można zmieniać i z powodzeniem dostosowywać do różnej wielkości produktów. Prosta czynność w postaci nacięcia na rogach, umożliwia zmianę wysokości kartonu. W ten oto sposób jeden karton zastępuje kilka! Praktyczne, ekologiczne i wszechstronne rozwiązanie. Na specjalne życzenie klienta wykonujemy na opakowaniach klapowych wysokiej jakości nadruki metodą fleksograficzną. To skromna, niedroga, a co najważniejsze – trwała forma reklamy, która pozwoli odbiorcom na szybszą identyfikację nadawcy.

ZOBACZ REALIZACJE OPAKOWAŃ KLAPOWYCH TEK-PAK

GALERIA TEK-PAK

Producent opakowań tekturowych TEK-PAK

Ekologia. Ekonomia. Bezpieczeństwo.

Darmowa wycena

Zastosowanie opakowań klapowych

Do czego potrzebne są opakowania klapowe?

Opakowania klapowe doskonale odnajdują swoje zastosowanie w celu pakowania zamówień i zabezpieczania produktów na czas transportu. Używane są w wielu branżach, w których wygoda oraz praktyczność to podstawa sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Ich ponadczasowa konstrukcja, wysoka wytrzymałość oraz prostota składania świadczą o ich uniwersalności i tak szerokiej popularności. Choć kojarzone głównie z e-commerce, kartony klapowe świetnie sprawdzą się także podczas przeprowadzek czy w przechowywaniu dokumentów.

Skontaktuj się z nami

PRODUCENT OPAKOWAŃ klapowych TEK-PAK
KONTAKT

Lokalizacja

ul. Zbylitowskich 157,
33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Telefon

(14) 621 00 30