BIGOWANIE

Cechy wyróżniające usługę bigowania TEK-PAK

Wyjątkowa
precyzja

Łatwość
zginania

Bezpieczne
 formowanie

Efektywność
produkcji

Poprawa
estetyki

Możliwość
personalizacji

Co to jest bigowanie?

PRoducent opakowań tekturowych tek-pak

Bigowanie jest kluczowym procesem introligatorskim, który umożliwia łatwe zginanie kartonu i tektury do odpowiedniego kształtu. 

Na czym polega bigowanie?

OPAKOWANIA TARNÓW, KARTONY BRZESKO

Proces bigowania polega na tworzeniu precyzyjnych wyżłobień na powierzchni arkusza kartonu lub tektury. To właśnie te wyżłobienia umożliwiają łatwe i precyzyjne zginanie opakowań w zadanych miejscach. W naszej firmie wykorzystujemy specjalną maszynę, dostosowaną do wykonywania wyżłobień na tekturze falistej o różnych warstwach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, proces bigowania przebiega sprawnie i zapewnia oczekiwane rezultaty.

Bigowanie a zastosowanie

PUDEŁKA RZESZÓW, KARTONY NOWY SĄCZ

Proces bigowania jest stosowany przy produkcji różnych wyrobów z tektury falistej. Automatyczne bigowanie umożliwia efektywne zginanie arkuszy, które są później wykorzystywane do tworzenia pudełek klapowych, opakowań fasonowych, narożników, kratownic i innych produktów z tektury.

Podsumowując:

Bigowanie jest niezwykle istotnym procesem w introligatorstwie, umożliwiającym łatwe zginanie kartonu i tektury do pożądanego kształtu. Dzięki precyzyjnym wyżłobieniom na powierzchni materiału, proces ten umożliwia łatwe i dokładne formowanie opakowań. Dzięki automatycznemu bigowaniu, osiągamy wysoką jakość i efektywność w tworzeniu zginanych arkuszy, które znajdują zastosowanie w różnych produktach opakowaniowych.

Skontaktuj się z nami

PRODUCENT OPAKOWAŃ E-COMMERCE TEK-PAK
KONTAKT

Lokalizacja

ul. Zbylitowskich 157,
33-113 Zbylitowska Góra 

E-mail

biuro@tek-pak.pl

Telefon

(14) 621 00 30